Przejdź do menu Przejdź do treści

Międzynarodowa Konferencja „Edukacja dla zrównoważonego rozwoju – upowszechnianie dobrych praktyk”


Click here to go to the English version


 

 

 


Zgłoszenia prosimy przesyłać do dnia 15.04.23 poprzez – formularz


 


Międzynarodowa Konferencja
„Edukacja dla zrównoważonego rozwoju – upowszechnianie
dobrych praktyk”

05-06.09.2023 // Kraków, Polska

Drodzy Państwo,
Serdecznie zapraszamy do udziału w międzynarodowej konferencji „Edukacja dla
Zrównoważonego Rozwoju – upowszechnienie dobrych praktyk”, która odbędzie się w dniach 5-6 września 2023 r. na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie.Celem konferencji jest przybliżenie różnych perspektyw wdrażania celów zrównoważonego rozwoju w kształceniu nauczycieli oraz dyskusja nad sposobami wspierania studentów specjalności nauczycielskich oraz praktykujących nauczycieli różnych poziomów kształcenia w rozwijaniu ich kompetencji w zakresie Zrównoważonego Rozwoju.

Podczas konferencji uczestnicy będą mieli okazję do wymiany doświadczenia związanego z realizacją zadań Zrównoważonego Rozwoju w różnych kontekstach edukacyjnych, poznania
wyników badań dotyczących Edukacji dla Zrównoważonego Rozwoju a także do włączenia się w międzynarodową sieć współpracy na rzecz Zrównoważonego Rozwoju.

Konferencja skierowana jest do szerokiego grona odbiorców: nauczycieli akademickich, nauczycieli każdego poziomu kształcenia, studentów-przyszłych nauczycieli, ekspertów w zakresie pedagogiki i dydaktyki, przedstawicieli administracji rządowej i samorządowej oraz członków organizacji pozarządowych związanych z szeroko pojętą edukacją.

Konferencja odbędzie się w sposób hybrydowy z możliwością uczestnictwa zarówno na żywo, jak i zdalnie.

Konferencja jest finansowana z programu Unii Europejskiej Erasmus+ i nie przywiduje opłat rejestracyjnych.

Jeśli są Państwo zainteresowani udziałem w konferencji, prosimy o zgłoszenie poprzez wypełnienie formularza do 1 lipca 2023r. Więcej informacji o projekcie NETT DEVICE można znaleźć tutaj.

Szczegółowe informacje dotyczące przebiegu konferencji oraz dokładny program zostaną podane w lipcu 2023 roku. Wówczas zostaną Państwo poproszeni o formalną rejestrację.

Z wyrazami szacunku, W imieniu komitetu organizacyjnego,
dr hab. Nataliia Demeshkant, Prof. UP w Krakowie
nataliia.demeshkant@up.krakow.pl

Archiwa