Międzynarodowa konferencja „Cyfrowa edukacja zdalna – od pandemii COVID-19 do dobrych praktyk na przyszłość”

Konferencja jest podsumowaniem realizacji 2-letniego projektu DREAM Digital and Remote Education to Achieve More (2021-1-FR01-KA220-SCH-000029887) https://dreamdream.eu/ , realizowanego w partnerstwie ośmiu państw  (Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie (UP w Krakowie), Polska; OOU „Nevena Georgieva-Dunja”, Macedonia Północna; EGE ILKOKULU, Turcja; COFAC COOPERATIVA DE FORMACAO E ANIMACAO CULTURAL CRL, Portugalia; Municipality of Lushnje, Albania; Euphoria Net Srl, Włochy).

Partnerami konferencji są: Arctic University of Norway oraz Niepubliczne Przedszkole FAIR PLAY Edukacja i Sport w Krakowie.

Oprócz tradycyjnych plenerowego i sekcyjnych sesji, dla uczestników zostały zaplanowane:

warsztat pt. „The Future Scenario: 5-Year Mindset With Today´s Challenges. Use current Ai tech to solve a future problem” prowadzone przez Arnie Van Kerwel (Kråkeslottet kindergarten, Norwegia) i dr Siri Sollied Madsen (UiT the Arctic University of Norway), Podczas zajęć uczestnicy poznają techniki pracy z dziećmi w przedszkolu z wykorzystaniem IT narzędzi wdrożone w praktykę w przedszkolach Norweskich;

– wizyta do  Niepublicznego Przedszkola FAIR PLAY Edukacja i Sport w Krakowie dla wymiany doświadczenia i nawiązania współpracy międzynarodowej.

CONFERENCE PROGRAMME

Z wyrazami szacunku,